Financování

Pro své klienty jsme schopni zajistit financování koupě jimi vybrané nemovitosti vyřízením hypotečního úvěru u kterékoliv bankovní instituce na trhu, přičemž se vždy snažíme nabídnout co nejvýhodnější podmínky. Pokud klient preferuje konkrétní banku, pak jsme pochopitelně schopni zajistit financování právě u ní.

Výše úrokové sazby je určitě jedním z klíčových parametrů, dle kterého se rozhodujeme. Tato je ovlivňována vždy různými skutečnostmi, je tedy důležité je znát a klientovi je umět popsat, aby si mohl udělat objektivní představu o tom, co která banka nabízí a která nabídka je pro něj výhodnější.

Klíčovým parametrem, na kterém celý proces stojí a padá je výše příjmů klienta. Pokud příjmy nepostačují na požadovaný úvěr, je třeba zvážit, zda existují i jiné možnosti financování, jako např. financování z vlastních zdrojů, stavebního spoření atd., případně jejich vhodná kombinace.

V souvislosti s činností realitní kanceláře bývá zcela pochopitelně většina úvěrů k financování koupě nemovitosti. V menší míře se pak lze setkat s úvěry k financování výstavby nemovitosti. U takového úvěru je třeba vše důkladně předem promyslet a spočítat, jelikož celý proces vyřízení úvěru, zajištění úvěru a čerpání úvěru je ve srovnání s prvním složitější a časově i prakticky náročnější.

Se vším výše uvedeným svým klientům rádi pomůžeme, poradíme a úvěr vyřídíme. Bezproblémový průběh celého obchodu ke spokojenosti klientů je naším hlavním cílem!