Zavedený kemp s restaurací a penzionem

Celkový počet fotek: 8

Mapa

Typ inzerátu Prodej
Poznámka k ceně na dotaz v RK
Lokalita Držková
Okres Zlín
ID reality 3172952
Počet podlaží 3
Užitná plocha 1460 m2
Plocha pozemku 11800 m2
Stav objektu Po rekonstrukci
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zavedený kemp s krásnou stylovou restaurací. V hlavní budouvě, která je po kompletní rekonstrukci, se nachází i penzion, který disponuje 40 lůžky. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení. Krásná čistá kuchyně, bar, cyklistický bar a restaurace jsou tím pravým pro Vaše podnikání. Nyní je tento objekt v pronájmu. Na pozemku o rozloze okolo 11 800 m2 se nachází pěkné a upravené chatky vhodné například pro školy v přírodě. Rozsáhlý pozemek je pečlivě upraven a nabízí další vyžití-týpý s ohništěm, volejbalové hřiště či prostor pro fotbal a další hry. Proto je tento objekt velmi vhodný na pořádání nejrůznějších akcí. Součástí prodeje je veškeré vybavení.

Před hlavní budovou se nachází prostorné parkoviště, které zajišťuje dostatek místa i v případě větších akcí, jako jsou svatby, školení, srazy motorkářů a podobně.

Obec Držková je nachází v krásné krajině obklopena lesy a přitom v blízkém dosahu větších měst-Zlín, Bystřice pod Hostýnem, Holešov, aj.

Po osobní prohlídce můžu tuto nemovitost doporučit jak už na následnou investici či pro vlastní podnikání. Celý objekt je ve výborném stavu, udržovaný a čistý, navíc velmi vkusně vybavený.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat a ráda vás touto nemovitostí provedu.

Lenka Zapletalová

Kontaktní osoba

Lenka Zapletalová

Volejte
+420739686871
Pište
lenka.zapletalova@kancelarbezhranic.cz

Kontaktujte nás

nahrávám...