O nás

Realitní kancelář profireality.cz společnosti AK profireality s.r.o. je již zavedeným a stabilním subjektem na realitním trhu ve Zlínském kraji. Na počátku roku 2012 dala určitá shoda okolností vzniknout právě naší kanceláři, kdy spojila síly zavedená zlínská advokátní kancelář se zkušenými makléři.

Cílem naší společnosti je poskytovat našim klientům komplexní, profesionální a transparentní služby v oblasti realit, přičemž máme veškeré předpoklady k tomu, abychom tento cíl naplnili.

Proč komplexní? Protože pro naše klienty zajistíme veškerý servis potřebný k bezproblémovému prodeji/koupi nemovitostí. V ceně provize je zahrnut veškerý právní servis včetně úhrady správního poplatku na katastrálním úřadě, služby finančního poradce, daňové poradenství, příprava a podání přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí včetně znaleckého posudku k ocenění převáděné nemovitosti. Rovněž zajišťujeme zpracování průkazu energetické náročnosti, v některých případech dle podmínke prodeje a dohody s klientem i na náklady naší kanceláře.

Proč profesionální? Protože náš team je tvořen osobami s víceletou praxí v oboru. Nezajišťujeme-li některé služby osobně, spolupracujeme výhradně s námi z praxe dobře známými a zkušenými partnery (finančními a daňovými poradci, znalci a odhadci nemovitostí, energetickými specialisty).

Proč transparentní? Protože náš klient bude vždy důkladně informován o veškerých skutečnostech týkajících se prodeje/koupě nemovitostí. 

Spokojenost našeho klienta je pro nás na prvním místě, proto jsme připraveni vyhovět veškerým relevantním požadavkům našich klientů.