Hledáme nové kolegy!

Realitní poradce

Hledáme kolegy na pozici Realitní poradce / poradkyně pro Zlínsko.

Pozice je vhodná pro ZAČÁTEČNÍKY, ABSOLVENTY nebo PORADCE (makléře) s praxí.

Náplň práce:

  • Poradenství v oblasti realit;
  • Zprostředkování koupě, prodeje či pronájmu nemovitostí;
  • Získávání nových nemovitostí do nabídky;
  • Telefonický a osobní kontakt s klienty;
  • Sjednávání a realizace prohlídek nemovitostí;
  • Vedení obchodních jednání s klienty.

Očekáváme:

  • Zkušenosti s obchodní činností výhodou;
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti;
  • Obchodního a teamového ducha;
  • Flexibilní a spolehlivá osobnost orientovaná na výsledky;
  • Vysoké pracovní nasazení;
  • Příjemné a seriózní vystupování;
  • Uživatelská znalost práce na PC;
  • Živnostenské oprávnění v oboru realitní činnost, čistý trestní rejstřík;
  • Řidičské oprávnění skupiny B a vlastní automobil výhodou;
  • Vlastní PC a mobilní telefon.

Nabízíme:

  • Zázemí mladé a dynamicky se rozvíjející společnosti;
  • Komplexní zaškolení v oboru;
  • Podpora týmu, důraz na spolupráci v rámci kolektivu;
  • Příjemný a pozitivní tým spolupracovníků;
  • Zázemí advokátní a realitní kanceláře ve stejných prostorách a z toho plynoucí benefity - právní servis a poradenství zdarma;
  • Odpovídající provizní odměny v závislosti na výsledcích, kariérní růst, měsíční motivační bonusy.

V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis s přiloženou fotografií na e-mail: info@profireality.cz nebo volejte přímo na tel.: 774 676 073.

Upozorňujeme uchazeče, že dobrovolným poskytnutím osobních údajů uvedených ve svém životopisu dávají souhlas AK profireality s.r.o. s jejich zpracováním a uchováváním, výhradně však pro potřeby rozhodnutí o obsazení pozice realitního poradce, o kterou se ucházíte. AK profireality s.r.o. se zavazuje ve lhůtě do jednoho měsíce po skončení předmětného výběrového řízení Vaše osobní údaje zlikvidovat ve smyslu ust. § 4 písm. i) zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Současně tímto uchazeč potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a úplné.