Partneři

Vzhledem k tomu, že chceme svým klientům poskytovat opravdu komplexní a kvalitní služby, chtěli bychom tímto našim klientům nabídnou služby našich partnerů. Kontaktní údaje na požádání sdělíme, případně jsou k dohledání na webu partnera.

- - -

Pšenčík Semančík Architekti poskytují komplexní architektonické a inženýrské služby od studie až po realizaci včetně obstarání územního rozhodnutí, stavebního povolení, prováděcího projektu a autorského dozoru během stavby. Zabývají se návrhy objektů pro bydlení, veřejnými a výrobními stavbami, interiéry i urbanismem. Klientům vždy nachází individuální řešení s důrazem na co největší užitnou a estetickou hodnotu.

 

- - -

Jan Bilík - zateplení budov, realizace obkladů a dlažeb zajišťuje svým klientům provedení pokládky obkladů a dlažeb, včetně pokládky velkoformátových obkladů a dlažeb, v interiéru a exteriéru. Mezi další činnosti patří rekonstrukce domů, zateplování budov se zaměřením na odklady cihelným páskem.Firma rovněž provádí dodávky a montáže sádrokartonových konstrukcí včetně zateplení i ostatní stavební činnost. Svým zákazníkům poskytuje kompletní servis služeb od odborného poradenství, zhotovení návrhů, až po doručení zboží a realizaci zakázky.